REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

W poprzednich latach,

o tej porze roku byliśmy już gotowi do organizowania sezonu plenerowego w naszym mieście. Planowaliśmy Dni Żywca, Tydzień Kultury Beskidzkiej, koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej czy w poprzednim roku Muzykę do granic.

Jak dobrze wiecie od czerwca, a czasami już od połowy maja przynajmniej do końca sierpnia co tydzień odbywały się wydarzenia kulturalne, zarówno w amfiteatrze Pod Grojcem, na jego błoniach, oraz czasami na żywieckim Rynku.

Dziś wiadomo, że... nic nie wiadomo. Nie wiadomo, kiedy będzie można organizować wydarzenia kulturalne i inne imprezy masowe. Kultura przeniosła się do sieci.

Tęsknimy za Wami, za wspaniałą żywiecką publicznością! Mamy nadzieję, że Wy trochę za nami też. Nikt jednak nie zabierze nam wspomnień. Chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym - wysyłajcie swoje zdjęcia z imprez, które odbyły się w Żywcu w minionych latach, mogą być sprzed roku, mogą być sprzed kilku, mogą być też sprzed wielu lat. Wspólnie stwórzmy wielki album żywieckiej kultury. Kto wie? Może kiedyś uda się go nawet wydać.

Zdjęcia wklejajcie w komentarzach, z krótkim opisem - co to za impreza i który to rok. My wybierzemy naszym zdaniem najlepsze i nagrodzimy nagrodami-niespodziankami.

Na początek zdjęcie, które wykonał Pan Edward Lang podczas TKB w 2006 roku.

Zachęcamy Was do udziału w konkursie, wysyłajcie zdjęcia, udostępniajcie ten post znajomym. Szukajcie pięknych zdjęć i pięknych wspomnień w swoich albumach i na kartach pamięci Waszych aparatów fotograficznych.

______________

Miejskie Centrum Kultury

Wszystkie
Gmina Węgierska Górka
Z regionu
Gmina Milówka
Żywiec
Gmina Rajcza
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Sport
Książka Tygodnia
Gość BESKIDLIVE