REKLAMA

reklama

                      

Sprawdź jakość powietrza z AIRLY! Mapa u nas!
Fot. airly.eu

Sprawdź jakość powietrza z AIRLY! Mapa u nas!

Od dziś dzięki wiodącej na rynku  firmie AIRLY na naszej stronie możesz sprawdzić jakość powietrza! Aplikacja dostępna jest 

dzięki firmie ARLY, której czujnik zamontowany jest w Żywcu.

Co możemy sprawdzić? 

System Airly jest w pełni zintegrowany – od urządzeń do oprogramowania. Poprzez sensory Airly możliwe jest zbieranie, przetwarzanie i interpretowanie danych w czasie rzeczywistym. W oparciu o te dane, na mapie online oznaczane są m.in. informacje o jakości powietrza. Sensory Airly mierzą m.in.: poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10, temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne oraz wilgotność powietrza.

Prognozowanie

Dzięki zaawansowanym algorytmom można sprawdzić na naszej platformie szczegółową prognozę jakości powietrza na najbliższe 24 godziny. Wszystkie te dane są dostępne również dla użytkowników w naszym API. Na podstawie naszych danych tworzymy miesięczne raporty dla miast i gmin. Pozwalają one poznać najbardziej zanieczyszczone miejsca w danej miejscowości, dzięki czemu możliwa jest natychmiastowa reakcja lokalnych władz.

Prezentujemy również mapę czujników AIRLY w całej Polsce - dzięki temu możesz wiedzieć, jaki jest stan powietrza w miejscowości, do której wybierasz się na urlop. 

W Polsce istnieje już 1234 tych czujników, a wkrótce ich nowa sieć na Żywiecczyźnie! 

 

 

 

 

Przeczytaj także

 REKLAMA