REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Jacek Jarco - nowy Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego [WIDEO]
Fot: FB Jacek Jarco

Jacek Jarco - nowy Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego [WIDEO]

Jacek Jarco, mieszkaniec Gminy Radziechowy Wieprz, został wybrany na Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego.

Jego wybór był wyrazem zaufania społeczności lokalnej, którą od lat aktywnie reprezentuje i wspiera. Jako doświadczony samorządowiec i przedsiębiorca, Jarco ma za sobą wiele lat pracy zarówno w biznesie, jak i na rzecz społeczności. Jego priorytetami są zrównoważony rozwój regionu, poprawa komunikacji publicznej, modernizacja infrastruktury oraz wsparcie dla lokalnych przedsiębiorstw i instytucji kulturalnych.

Po blisko 26 latach działalności na terenie Bielska-Białej, gdzie prowadzi własne przedsiębiorstwo, Jacek Jarco postanowił podjąć nowe wyzwanie, aby reprezentować swoją społeczność na szczeblu wojewódzkim. Jego zaangażowanie w życie społeczne oraz doświadczenie samorządowe sprawiły, że został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego.

"Jestem głęboko zaszczycony tym wyborem oraz świadomością, że ponoszę odpowiedzialność za reprezentowanie interesów naszej społeczności na szczeblu regionalnym", powiedział Jarco w swoim oświadczeniu po inauguracji sesji Sejmiku. "Zapewniam wszystkich, że wykorzystam moje doświadczenie oraz determinację, aby jak najlepiej służyć naszemu regionowi."

Zachęcamy do odsłuchania wywiadu z Panem Jackiem w Radiu eM: 

 

Wywiad: www.radioem.pl

Przeczytaj także

 REKLAMA