REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

W najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca, odbędzie się otwarta akcja krwiodawstwa „Krew Oddam na Żywca – Działamy Razem”. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie oczekiwał na wszystkich krwiodawców od godz. 9.00 do 14.00 na Rynku w Żywcu. Zapraszamy wszystkich do honorowego oddania krwi dla potrzebujących, rannych i chorych!

Organizatorem akcji jest Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Żywcu, Klub TS Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Komenda Powiatowa Policji w Żywcu. Ambulans do poboru krwi zaparkuje na Rynku w Żywcu już w najbliższą niedzielę tj. 21 czerwca. Krew będzie można oddać w godz. od 9.00 do 14.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji. To nic nie kosztuje, a można w ten sposób uratować komuś życie!

Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Każdy honorowy dawca kwalifikujący się do oddania krwi, może jednocześnie zostać honorowym dawcą szpiku.

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE