Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej gminy do wspólnej zabawy.

29 kwietnia 2018 na Stadionie Sportowym  w Węgierskiej Górce odbędzie się  III Bieg o Złoty Laur pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika. 

Zawody adresowane są do najmłodszych mieszkańców naszej gminy - przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej. Udział w zawodach jest bezpłatny a organizatorzy prócz fantastycznej zabawy zapewniają dla każdego uczestnika: medal.

Każdy uczestnik otrzyma słodką niespodziankę ufundowaną przez Hotel ZACISZE.

ZGŁOSZENIA:

Należy składać na kartach zgłoszeń (do pobrania ze strony www.wegierska-gorka.opg.pl lub Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka) do dnia 20 kwietnia 2018 (drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w OPG WG). Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wypełnienie karty zgłoszenia.

wglaur1

ZOBACZ TAKŻE Z GMINY WĘGIERSKA GÓRKA:

Reklama

Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Gmina Jeleśnia
Żywiec
Wywiady
Gość BESKIDLIVE