REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

W imieniu organizatorów
zapraszamy  na spot charytatywny MOTO HUTA dla Haśników.
Będą atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dochód ze zbiórki i z przejazdów zostanie przekazany dla zespołu góralskiego Mały Haśnik. Więcej informacji wkrótce 😉
 
Koniec wakacji nie przyniósł dla nas dobrych wieści. 15 sierpnia w godzinach rannych autokar wiozący dziecięcy zespół regionalny "Mały Haśnik" z Żabnicy zjechał z autostrady, przebil barierki i koziołkował. Dzieci jechały na letnie zgrupowanie organizowane przez członków Zespołu Regionalnego "Mały Haśnik", rodziców dzieci oraz ich bliskich. Zgrupowamie miało odbywać się nad morzem w miejscowosci Mikoszewo. Autokarem podróżowało 31 osob. W wyniku wypadku 6 osób w ciężkim stanie zostało przetransportowanych do szpitala.
 
Prosimy o wsparcie dla wspaniałych zdolnych młodych ludzi którzy ulegli wypadkowi. Wszystkie zebrane pieniądze będą wykorzystane na rehabilitacje i wsparcie materialne najbardziej poszkodowanych członków zespołu regionalnego "Mały Haśnik", oraz w drugiej kolejności na zakup, naprawę instrumentow, które mogły zostać zniszczone podczas wypadku.
Link do zrzutki: https://pomagam.pl/razemdlahasnikow 
 
Spotykamy się 4 października o godz.14 pod Hutą!
Wszystkie
Gmina Węgierska Górka
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE