REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Wernisaż Wystawy Daniela Franka w Węgierskiej Górce
Fot: Daniel Franek/Okiem Fotoreportera FB

Wernisaż Wystawy Daniela Franka w Węgierskiej Górce

 

Na tym wernisażu nikogo

nie może zabraknąć! Pierwszą odsłonę "Fotografii Folkloru" mogliśmy podziwiać  w lipcy  w Regionalnym Ośrodku Kultury w Bielsku Białej. Tym razem jednak fotografie zostaną pokazane w  rodzimej gminie Daniela Franka, czyli  w Węgierskiej Górce, na Hali Widowiskowo-Sportowej na Osiedlu XX-Lecia II RP 12 już 10 pazdziernika  o godz: 18:00.

danielwystawa2

                                                                                   Fot: Daniel Franek/Okiem Fotoreportera

Do zdjęć zaprezentowanych w ROKu Bielsko Biała dołączone zostaną zdjęcia wykonane podczas tegorocznego TKB oraz kilka wykonanych podczas innych wydarzeń odbywających się po połowie lipca.  Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii oraz folkloru. 

 

Daniel Franek jest zawodowym fotografem z dyplomem czeladniczym. Ukończył też kurs fotografii portretowej i reportażowej w krakowskiej Akademii Fotografii. Zdjęcia robi od 15 roku życia. Jest zdobywcą głównych nagród w konkursach fotograficznych: "Mój Żywiecki Raj", "Cud Natury" oraz "Wieś województwa śląskiego okiem obiektywu".

danielwystawa3

Daniel Franek potrafi łapać obiektywem wyjątkowe chwile. W efekcie obok jego zdjęć nie da się przejść obojętnie. Każde stanowi wstęp do wielkiej narracji, każde intryguje zdolnością życia. Wykonywane z lekkością i swobodą zdjęcia przenoszą nas w barwny świat folkloru. Opowiadają o pięknie beskidzkich gór, okolicznych wiosek, strojów, instrumentów, imprez, a przede wszystkim ludzi. Pokazują niepowtarzalne twarze, osobniczy układ tkanek. Skrywają całe historie, mnóstwo wiedzy, uczuć i emocji.

danielplakat

 REKLAMA

Przeczytaj także