REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Piłkarskie emocje z Arkomem, czyli ''ARKOM CUP''

Piłkarskie emocje z Arkomem, czyli ''ARKOM CUP''

W niedzielę 7 października

na stadionie Metalu w Węgierskiej Górce odbędzie się pierwsza edycja piłkarskiego turnieju młodzików „ARKOM CUP".  W szranki rywalizacji staną piłkarze w wieku 12 lat (i młodsi), reprezentujący kluby sportowe z gmin Radziechowy-Wieprz, Węgierska Górka i Milówka.

- Zaprosiliśmy do rywalizacji osiem drużyn z klubów sportowych w Radziechowach, Juszczynie, Bystrej, Cięcinie, Żabnicy, Ciścu i Milówce. Gospodarzem turnieju będzie TS „Metal" Węgierska Górka. Dobór drużyn był spowodowany stworzeniem możliwości sprawdzenia formy sportowej oraz dobrej zabawy dzieciaków sąsiadujących ze sobą gmin.  Między innymi również w tych gminach prowadzimy swoją działalność, dostarczając usługi internetowe, telefonię stacjonarną i telewizję. Planujemy jednak w kolejnej edycji zaprosić więcej drużyn i rozszerzyć turniej -  wyjaśnia Adam Mucharski,  właściciel firmy ARKOM.

Turniej odbywać się będzie równolegle na dwóch polach gry, wyznaczonych na połowach boiska do piłki nożnej. Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, w których zagrają systemem „każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrają o pierwsze miejsce, a drużyny z drugich pozycji powalczą o miejsce trzecie.

- Turniej rozpoczynamy o godzinie 9.00, natomiast na godzinę 13-tą przewidujemy rozpoczęcie meczu o 3-cie miejsce i po nim finał z udziałem najlepszych drużyn w swoich grupach. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, ale chcielibyśmy uhonorować wszystkie startujące drużyny, dlatego ufundowaliśmy dla wszystkich zespołów po komplecie koszulek meczowych. Nagrody indywidualne przewidujemy również dla wyróżniających się zawodników  – dodaje Robert Mucharski z firmy ARKOM.

Partnerami firmy ARKOM w organizacji turnieju „ARKOM CUP" jest Towarzystwo Sportowe „Metal" Węgierska Górka oraz Restauracja „Klubowa", która zapewni posiłek dla zawodników biorących udział w turnieju.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i kibicowania młodym sportowcom.

 REKLAMA

Przeczytaj także