REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Puchary zostają w Węgierskiej Górce!

Puchary zostają w Węgierskiej Górce!

Wystartowali o 4 rano

w strugach deszczu! Ale jak wiadomo dla prawdziwych biegaczy a ultrasów tym bardziej, nie ma złej pogody ani nieodpowiedniej pory. I tak też było w Węgierskiej Górce, gdzie o wczesnych godzinach rannych rozpoczęła się II edycja biegu Baran Trail Race. 

Herosi, którym nie była straszna pora dnia, lub nocy jak kto woli, mieli do pokonania 60 km w górskim terenie. A na starcie pojawiła sie prawdziwa elita biegów ultra. Rywalizacja była spora, warunki trudne i dystans oraz przewyższenie sprawiały wrażenie. Tym bardzie więc cieszy nas fakt, że po zaciętej walce na trasie wśród mężczyzn wygrywa zawodnik z Węgierskiej Górki - Marcin Dyrlaga! Choć przyznać trzeba, że stawka była wyrównana i Wojciech Probst wraz z Rafałem Bałasiem dzielnie dotrzymywali Marcinowi kroku.

Wśród kobiet na dystansie 60 km triumfowała Karolina Kuśnierz z Ciśca. 

 Kilkanaście minut temu spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce wystartowali zawodnicy Baran Trail Race zmagający się z dystansem 25 km. Mają do pokonania trasę: Węgierska Górka – Magurka Wiślańska, Barania Góra, Jaworzyna, Węgierska Górka.

_________________________

Ewa Jeremicz

 

Przeczytaj także

 REKLAMA