REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Zapraszamy na zajęcia gimnastyki artystycznej!

Zapraszamy na zajęcia gimnastyki artystycznej!

Klub Sportowy Spartak  zaprasza na zajęcia rekreacyjne   

 
 
GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ trener Tetiana Hura  
zajęcia od 7-10 lat 
oraz   
TECHNIKI SAMOOBRONY  trener Volodymyr Tesevych    
zajęcia od 7 lat wzwyż
które odbędą na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Ciscu od dnia 03 września w każdy wtorek i czwartek.
Zapisy  w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Ciscu, ul. Szkolna 6 lub telefonicznie pod nr. tel.:  501 075 588 
 
Dodatkowe informacje dotyczące godzin zajęć oraz opłat za zajęcia w zakładce www.ksspartak/trenigi
 
 Fundacja KS SPARTAK z siedzibą w Węgierskiej Górce została założona w roku 2018, z zamiłowania założycieli do sportu a w szczególności do gimnastyki artystycznej. Głównym celem działalności klubu jest kształtowanie postaw sportowych u dzieci i młodzieży. Założyciele i jednocześnie trenerzy swoją wiedzę i doświadczenie, które posiadają, pragną przekazywać dalej i zaszczepiać w młodych ludziach aktywność sportową, w zakresie gimnastyki artystycznej, sportów obronnych i innych dyscyplin sportowych i rekreacyjnych.
      Gimnastyka artystyczna to forma ćwiczeń dla dziewcząt, która poprzez ćwiczenia zawierające elementy tańca, baletu, rytmiki, akrobatyki oraz ćwiczeń z przyborami, kształtuje estetykę ruchu i harmonię ciała. Ćwicząc taniec i balet dziewczynki rozwijają poczucie rytmu oraz wrażliwość na muzykę, a dzięki treningowi gimnastycznemu i akrobatycznemu nabywają szybkości, skoczności oraz gibkości. Zyskują smukłą sylwetkę, piękną postawę oraz wdzięk i grację w poruszaniu się. Zawodniczki i zawodnicy poprzez zajęcia sportowe uczą się systematyczności, współpracy w grupie i samodzielności. Przełamują własne słabości co pozytywnie wpływa na ich rozwój emocjonalny.
     Sztuki walki uczą przede wszystkim samoobrony, a co za tym idzie, zwiększają pewność siebie. Uważamy, że każdy nadaje się do uprawiania sportów walki. Jest to świetny sposób na rozwój, dlatego cieszy nas, że w klubie KS SPARTAK dobrze czują się zarówno dzieci, młodzież i dorośli chcący popracować nad sylwetką lub poznać tajniki samoobrony
     Misją klubu sportowego KS SPARTAK jest stworzenie silnego klubu sportowego, który będzie skupiał wokół siebie ludzi zaangażowanych, ambitnych oraz chcących osiągać sukcesy w sporcie. W zawodach sportowych chcemy z dumą reprezentować nasz region Żywiecczyzny. Pragniemy angażować dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, zarażać je pasją do gimnastyki w zdrowych pozytywnych warunkach. Chcemy uczyć wartości, w które my wierzymy – zaufania, szacunku i odwagi. 
     W naszych treningach kładziemy również nacisk na kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do sportu, chcemy aby każdy czerpał jak najwięcej satysfakcji i radości z treningu. Staramy się do każdego zawodnika podchodzić indywidualnie.
    Mamy nadzieję, że stworzymy ambitny klub sportowy, który w przyszłości będzie na najwyższym poziomie, pięknie reprezentując nasz region.

Przeczytaj także

 REKLAMA