REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Z Bożym błogosławieństwem Plac Zabaw otwarty!

Z Bożym błogosławieństwem Plac Zabaw otwarty!

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła nam cieszyć się dobrą wiadomością,

a niewatpliwie należy do niej oficjalne otwarcie i tym samym oddanie do użytku nowego placu zabaw w Węgierskiej Górce. Ta przyjazna przestrzeń znajduje się  na ulicy Wyzwolenia (naprzeciwko Ośrodka Zdrowia "Scapula"). 

wgplac6

Oficjalnego otwarcie dokonał Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, a w uroczystości uczestniczyli goście i wszyscy ci, którzy zaangażowani byli w powstanie tego wspaniałego miejsca. Nowy plac zabaw został równiez poświęcony przez Księdza Stanisława Bogacza, który cytując słowa Ewangelii przypomniał, jak bardzo ważne sa dzieci i dbałość o nie na każdym etapie zycie. 

wgplac7

"Pragniemy przyczynić się do zwiększenia komfortu  życia mieszkańców. Chcemy zachęcić do aktywnego wypoczynku i zachęcić dzieci do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. To kolejny już plac zabaw, który to założenie umożliwi, a także wpłynie na integracje społeczną.  Mam nadzieję, że będzie on dobrze służył dzieciom i ich rodzicom, którzy tak licznie przybyli" - podkreślił Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik. 
Plac zabaw jest interesująco wyposażony. Są zjeźdżalnie, atrakcyjne hustawki, a przede wszystkim tzw. bezpieczna posadzka. Na utworzenie tego miejsca natomiast potrzebne było aż 600 metrów sześciennych ziemi. 
wgplac8

 REKLAMA

Przeczytaj także