REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

Odkryj z nami historię Węgierskiej Górki

Odkryj z nami historię Węgierskiej Górki

Jednym słowem - zapraszamy do udziału w grze terenowej

„Odkrywamy historię Węgierskiej Górki”!

Już 30 czerwca w naszej gminie odbędzie się impreza plenerowa „Powitania lata”, w ramach której zaplanowaliśmy grę terenową. Zachęcamy do udziału - warunkiem uczestnictwa w grze jest zgłoszenie oraz rejestracja zespołu liczącego od 2 do 7 osób. Członkiem każdego z zespołów musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

Celem gry jest przybliżenie jej uczestnikom informacji dotyczących architektury oraz historii Węgierskiej Górki. Po trasie gry zespoły poruszają się pieszo. Zadaniem uczestników jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkty, których liczba jest zależna od stopnia poprawności lub czasu jego realizacji.

Zgłoszenia dokonać można osobiście w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.06.2018 r. lub w dniu 30.06.2018 r. od godz. 16:00 do 16:45 w biurze organizacyjnym. W dniu gry do godz. 16:45 należy potwierdzić udział w punkcie startowym znajdującym się przy scenie na Bulwarach w Węgierskiej Górce. 

Udział w grze jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Serdecznie zapraszamy!

wggra

 

Przeczytaj także

 REKLAMA