REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Utalentowanym przedszkolakom z Żabnicy gratulujemy!

Utalentowanym przedszkolakom z Żabnicy gratulujemy!

Miło nam poinformować , iż dzieci z przedszkola z Żabnicy

zajęły czwarte miejsce w finale wojewódzkiego konkursu  "Edukacja regionalna w szkole". Dzięki pomocy rodziców, nauczycieli oraz przyjaciołom  przedszkola udało się dostać do finału konkursu w Koszęcinie, gdzie zaprezentowały się nasze przedszkolaki. Dzieci miały do zrealizowania trzy zadania, podczas których miały zgłębić historię swojego regionu. W dwóch pierwszych zadań przedszkolaki pokazały piękno naszego folkloru. Natomiast trzecie zadanie polegało na opracowaniu tańca śląskich straszków, aczkolwiek i z tym zadaniem przedszkolaki poradziły sobie świetnie wykazując się niesamowitą kreatywnością.

W imieniu przedszkola w Żabnicy bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za okazałą pomoc oraz wsparcie, a naszym przedszkolakom jeszcze raz gratulujemy. 

wgprzedszkolez1

 REKLAMA

Przeczytaj także