REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Mieszkańcy Rajczy w ''Broad Peaku''

Mieszkańcy Rajczy w ''Broad Peaku''

Jak poinformowała Aktywna Rajcza

-  na casting do filmu „Broad Peak” poza Janem Hulbojem, zgłosiły się jeszcze dwie osoby z naszego terenu. Są nimi Marcelina Biernat i Adam Miesiączek. Oni również mieli przyjemność uczestniczyć w planie filmowym. W przeciwieństwie do Jana Hulboja, który wcielił się w role nauczyciela, Marcelina i Adam kręcili sceny wernisażu, które miały miejsce w teatrze Witkacego w Zakopanem, w miniony piątek. Sceny odgrywały się przy udziale odtwórców głównych ról - Mają Ostaszewską i Ireneuszem Czopem.

Bardzo się cieszymy z takiej silnej reprezentacji na planie filmowym, poświęconym sylwetce polskiego himalaisty – Macieja Berbeki, zwłaszcza iż cała trójka podziela miłość do gór.

Może nie mają na swoim koncie wypraw jakimi może się poszczycić sam Marcin Berbeka, ale powoli, konsekwentnie realizują swoje ambitne cele, do których zaliczyć można m.in. zdobycie Wielkiej Korony Tatr. Do zakończenia tego wyzwania, brakuje im zdobycie ostatniego szczytu – Bradawicy. Wyzwanie jest o tyle ambitne, że z 14 szczytów zaliczanych do WKT, jedynie 3 są szlakowane. Na resztę szczytów trzeba dostać się drogami taternickimi.

Dlatego raz jeszcze serdecznie gratulujemy i podzielamy radość z możliwości przeżycia tak ciekawego doświadczenia

 REKLAMA

Przeczytaj także