REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Classic Day wraca do Milówki
Fot. Marek Wojciuch

Classic Day wraca do Milówki

Po dwóch udanych Spotkaniach Classic Day, przyszedł czas,

by zaprosić wszystkich fascynatów klasycznej motoryzacji na Ogólnopolski Rajd Pojazdów Zabytkowych Classic Day, który odbędzie się tradycyjnie podczas Dni Milówki.   Classic Day jest imprezą dla każdego, nie jest ważna marka ani pochodzenie. Liczy się miłość do klasycznej motoryzacji, liczą się ludzie, których łączy jedna pasja jaką jest klasyczna motoryzacja.  Nasz Rajd nie jest tylko rajdem, każdy uczestnik ma do wyboru dwie opcje: opcja Zlotowa - trwająca od 6 lipca (piątek) do 7 lipca (sobota) ( istnieje możliwość drugiego noclegu z soboty na niedzielę), oraz opcja Rajdowa - spotykamy się w sobotę, wspólnie spędzamy dzień na Rajdzie Turystycznym po czym odbędzie się uroczyste zakończenie pod Amfiteatrem w Milówce. 
Plan wydarzenia: 
Wszystkie osoby które mają w planach bawić się z Nami już od piątku (06.07.18) zapraszamy do Hotelu Tycjan***, wieczorem będziemy bawić się na Imprezie integracyjnej na której odbędzie się licytacja na rzecz OSP Milówka, dzielnych strażaków na których zawsze można liczyć i którzy zawsze pomagają Nam by spotkania i rajd Classic Day przebiegły bezpiecznie i bezproblemowo. 
W sobotę rozpoczynamy Rajd turystyczny, podczas rajdu planujemy przystanki z atrakcjami dla Uczestników, posiłek a na finał wjazd na teren Amfiteatru w Milówce, konkurs elegancji, rozdanie nagród we wszystkich kategoriach a na sam finał koncert zespołu ENEJ.  K O S Z T :
200zł/os. - dla osób dorosłych 
Dzieci do lat 4 – za darmo, jeżeli nocleg i posiłki będą współdzielić z rodzicami;
Dzieci i młodzież między 5 a 16 rokiem życia – 150zł/ os.
Koszt RAJD - 60zl/os. 
Cena Zlotu zawiera:
Koszt imprezy integracyjnej, nocleg, wyżywienie, atrakcje turystyczne, darowiznę na rzecz OSP Milówka, oraz wszelkie atrakcje będące w planie Zlotu w tym pełne dwudniowe wejście na Amfiteatr w trakcie trwania Dni Milówki, oraz koncert zespołu Enej. 
Cena Rajdu zawiera: 
Atrakcje będące w planie Rajdu, w tym pełne dwudniowe wejdzie na Amfiteatr w trakcie trwania Dni Milówki, oraz koncert zespołu Enej. Obiad na trasie rajdu oraz atrakcje turystyczne. 
Istnieje możliwość zostania na drugi nocleg. Posiadamy dwie bazy noclegowe. Jedną w cenie 50zl/os a druga 20zl/os. 

 REKLAMA

Przeczytaj także