REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

„Jestem Twoim wrogiem”-nowy singiel wokalisty z Milówki [WIDEO]

„Jestem Twoim wrogiem”-nowy singiel wokalisty z Milówki [WIDEO]

„Jestem Twoim wrogiem” to nowa propozycja od Łukasza Gluzy.

Mocny, przejmujący utwór w popowym klimacie, który opowiada o trudnej relacji międzyludzkiej, podkreślając nieodwzajemnione wysiłki w budowaniu wartościowej relacji. 

Łukasz Gluza to młody polski wokalista, który zadebiutował w ubiegłym roku ze swoim pierwszym singlem „Odcinam się”. Pochodzi z Milówki, ma dziewiętnaście lat a muzyka to jego największa pasja. Aktualnie mieszka w Warszawie, pracuje i studiuje dziennikarstwo. 

„Jestem Twoim wrogiem” - o czym jest piosenka?

W tekście artysta skupia się na zmaganiach z trudną relacją między dwojgiem ludzi, przywołując temat nieustannych starań o naprawę relacji. Pomimo dążeń do odbudowy silnej i trwałej więzi, okazuje się, że te starania są daremne, ponieważ tylko jedna strona angażuje się w ich odbudowę. Przeplatając melancholijne refleksje, utwór sentymentalnie nawiązuje do niepowtarzalnych chwil, które już przeminęły. "Jestem Twoim wrogiem" ma słodko-gorzki wydźwięk, podobny do życia, które pisze różnorodne scenariusze. To sprawia, że wiele osób może odnaleźć w nim swoje własne emocje i doświadczenia.

Nie jest piosenka, która została napisana typowo o miłości - pomimo tego, że tak może brzmieć. Opowiada ona o relacjach z ludźmi, którzy pojawiają się w naszym życiu, ale po czasie, który dla nas wydaje się niezwykły, rezygnują z dalszej relacji. Ta historia nie jest tylko o mnie, a o wszystkich, których spotkała taka sytuacja. „Jestem Twoim wrogiem” to piosenka, którą każdy powinien interpretować jak tylko chce.
ŁUKASZ GLUZA

 

Zapraszamy także na Dni Milówki w najbliższy weekend gdzie będzie można posłuchać hitów Łukasza na dużej scenie!

Singiel "Jestem Twoim wrogiem" powstał w pełnym artystycznym towarzystwie. Julia "Lija" Kałamucka - utalentowana artystka i tekściarka, oraz Kuba Krupski - producent muzyczny. Byli oni kluczowymi postaciami zaangażowanymi w tworzenie tego utworu. Niezapomniany dźwięk i doskonałe brzmienie zostały osiągnięte dzięki mixowi i masteringowi, które zostały wykonane przez Marcin Szwajcera.

 REKLAMA

Przeczytaj także