Zespół "Hulajniki" z Milówki zaprasza na kiermasz ciast do Milówki

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 13 Listopada 8:00-12:30 Rynek w Milówce 

 

 

 

 

📣Kochani, trochę dłuższy post, ale prosimy przeczytać😉 📣Jakiś czas temu skontaktowała się z nami Agnieszka Dybczak z Żywiecka Armia Wielkich Serc, która organizuje wiele zbiórek i kiermaszy dla potrzebujących dzieci❤️Padło pytanie, gdzie można zorganizować zbiórkę dla siedmioletniej Lenki Kuźmińskiej z Leśnej (koło Żywca). Lenka z powodu skrajnego wcześniactwa, cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych ciężkich schorzeń. Pilnie potrzebuje środków na leczenie, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny i transport do ośrodków medycznych oraz poradni... 📣Nie umiemy odmawiać więc nasza odpowiedź na pytanie Agi: A czemu nie w Milówce ?💘 📣 Nie znamy Lenki i pewnie w naszej gminie mało kto o niej słyszał.... ale jakie to ma znaczenie? Zdecydowaliśmy dołączyć do dziewczyn z Żywieckiej Armii i pomóc zorganizować kiermasz ciast. W miarę możliwości wspieramy Wiktorka, Lenkę Cholewę więc dlaczego nie wspomóc kolejnego dziecka 😉 📣Gmina Milówka już nie raz pokazała swoje wielkie 💖 więc może tym razem też się uda. Wiemy, że wszystkim jest coraz ciężej, ale wierzymy w to, że dobro powraca😉 📣 Po cichu liczymy, że znajdzie się ktoś, kto zechce nam pomóc... Jak? Najlepsza forma pomocy to upieczenie ciasta 🥞🥧🍰🍪 📣My również będziemy działać w tym temacie, a podczas kiermaszu chcemy serwować nasze gofry 😋🧇🍌🍑🫐🍐🧇 📣Może jakaś organizacja działająca na terenie naszej gminy chce do nas dołączyć? Razem naprawdę możemy wiele 💪 https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/lena-kuzminska
Zespół 'Hulajniki' z Milówki
Zespół 'Hulajniki' z Milówki
Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Gmina Rajcza
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE