REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

,,Niecodzienne Koncerty Kolęd”
to już pięcioletnia tradycja przekazywania ewangelii o Bożym Narodzeniu, poprzez najbardziej uniwersalny język świata - muzykę - która od lat pokazuje jak bardzo potrafi ona łączyć ludzi różnego pokolenia, narodowości, czy poglądów.
Zainicjowany w 2017 roku przez Sebastiana Niemczyckiego cykl koncertów kolęd z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Od samego powstania projektu wykonawcami rokrocznie są muzycy i wokaliści z orkiestry Beskid SoundProject, pod batutą wyżej wspomnianego kierownika cyklu. W 2021 roku nie odbędzie się planowane 6 koncertów, ale za to odbędzie się jeden - koncert inauguracyjny, a zarazem koncert finałowy całego projektu. Wyjątkowy, bowiem jest to koncert jubileuszowy (V edycja tego festiwalu), a połączony zostanie z oficjalnym nadaniem festiwalowi imienia ś.p. Łukasza Ząbka - kontrabasisty i przyjaciela orkiestry, który odszedł od nas w czerwcu 2020 roku na wieczne
kolędowanie w najbardziej niecodzienne strony…

koledyjelesnia

 
,,Niecodzienny” koncert odbędzie się 6 stycznia 2021 roku,
o godzinie 18:00 w Kościele św. Wojciecha w Jeleśni. Będzie również transmitowany online na fanpage: ,,Niecodzienne Koncerty Kolęd", fanpage ,,Studio Ars Sonora", a także na kanałach YouTube: Ars Sonora Studio i Sebastian Niemczycki.
__________
Niecodzienne Koncerty Kolęd/Fb
Wszystkie
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Beskid997
Gmina Jeleśnia
Z regionu
Gmina Rajcza
Gmina Milówka
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE