REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Ważne informacje!

Emeryci

Ks. Brunon Grajcke
Ks. Tadeusz Nowok
Ks. Andrzej Papoń
Ks. Andrzej Raszka
Ks. Stefan Sputek
Ks. Grzegorz Then

Proboszczowie

Ks. Adam Bożek – Cisiec, Parafia św. Maksymiliana Kolbego
Ks. Marek Nieciąg – Hażlach, Parafia św. Bartłomieja Apostoła
Ks. Zbigniew Paprocki – Czechowice Dziedzice, Parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela
Ks. Sebastian Rucki – Pierściec, Parafia św. Mikołaja

Administratorzy

Ks. Tomasz Błachut – Bielsko-Biała Komorowice, Parafia św. Jana Chrzciciela
Ks. Wiesław Płonka – Cieszyn, Parafia św. Jerzego
Ks. Szymon Tracz – Stara Wieś, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
Ks. Tomasz Wala – Jaworzynka, Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
Ks. Andrzej Wołpiuk – Cieszyn, Parafia Św. Jana Chrzciciela

Diakoni

Dk. Michał Juraszczyk – Andrychów, Parafia św. Stanisława BiM
Dk. Krzysztof Kawik – Bielsko-Biała Wapienica, Parafia św. Franciszka z Asyżu
Dk. Mateusz Kuryło – Skoczów, Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
Dk. Maciej Pawlik – Oświęcim, Parafia Wniebowzięcia NMP
Dk. Bartłomiej Pluta – Kęty, Parafia św. Małgorzaty i Katarzyny
Dk. Adam Płonka – Bielsko-Biała Komorowice, Parafia św. Jana Chrzciciela
Dk. Szymon Trzepaczka – Cieszyn, Parafia św. Marii Magdaleny

Neoprezbiterzy

Ks. Kamil Bywalec – Kęty, Parafia św. Małgorzaty i Katarzyny
Ks. Mateusz Cader – Gilowice, Parafia św. Andrzeja Apostoła
Ks. Łukasz Kasprzak – Bielsko-Biała Wapienica, Parafia św. Franciszka z Asyżu
Ks. Tomasz Kramarczyk – Jawiszowice, Parafia św. Marcina
Ks. Mikołaj Krzyżowski – Skoczów Górny Bór, Parafia Matki Bożej Różańcowej
Ks. Robert Oczkowski – Żywiec Zabłocie, Parafia św. Floriana
Ks. Adrian Pietrasina – Cieszyn, Parafia św. Marii Magdaleny
Ks. Józef Skurzok – Bulowice, Parafia św. Wojciecha
Ks. Patryk Zaręba – Andrychów, Parafia św. Stanisława BiM

Wikariusze i Rezydenci

Ks. Andrzej Bojda – Czechowice-Dziedzice, Parafia św. Barbary
Ks. Piotr Bratek – Górki Wielkie, Parafia Wszystkich Świętych
Ks. Łukasz Brzeziecki – Wilamowice, Parafia Przenajświętszej Trójcy
Ks. Zenon Budka – Cieszyn Pastwiska, Parafia Opatrzności Bożej
Ks. Damian Dadak – Radziechowy, Parafia św. Marcina
Ks. Przemysław Gawlas – Bielsko-Biała, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Ks. Przemysław Guzior – Bielsko-Biała, Parafia św. Pawła Apostoła
Ks. Marcin Jakubiec – Żywiec Sporysz, Parafia Chrystusa Króla
Ks. Wojciech Jamroziński – Rudzica, Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Ks. Kamil Kaczor – Janowice, Parafia św. Józefa Robotnika
Ks. Jerzy Kajzar – Bielsko-Biała Kamienica, Parafia św. Małgorzaty
Ks. Mirosław Kareta – Oświęcim, Parafia św. Józefa
Ks. Sławomir Kosiński – Zarzecze, Parafia Wszystkich Świętych
Ks. Łukasz Kubas – Cieszyn Bobrek, Parafia Imienia Najświętszej Marii Panny
Ks. Kamil Kuchejda – Bielsko-Biała, Parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Ks. Jakub Kuliński – Bielsko-Biała Złote Łany, Parafia św. Józefa
Ks. Krzysztof Kurnik – Bielsko-Biała Złote Łany, Parafia św. Józefa
Ks. Andrzej Kuźma – Pisarzowice, Parafia św. Marcina
Ks. Łukasz Lach – Rajcza, Parafia Świętego Wawrzyńca DiM i Świętego Kazimierza Królewicza
Ks. Dariusz Ludwin – Andrychów, Parafia św. Macieja
Ks. Grzegorz Majda – Kończyce Wielkie, Parafia św. Michała Archanioła
Ks. Marcin Mędrzak – Żywiec Sporysz, Parafia Chrystusa Króla
Ks. Sławomir Młodzik – Kęty, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Ks. Adrian Moskała – Bielsko-Biała Mikuszowice Krakowskie, Parafia św. Barbary
Ks. Wiesław Mrowiec – Żywiec Moszczanica, Parafia Miłosierdzia Bożego
Ks. Robert Niedziela – Bielsko-Biała Leszczyny, Parafia Chrystusa Króla
Ks. Waldemar Niemiec – Bielsko-Biała Hałcnów, Parafia Nawiedzenia NMP
Ks. Sławomir Pietraszko – Czechowice-Dziedzice, Parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela
Ks. Ryszard Piętka – Bystra Krakowska, Parafia Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa
Ks. Paweł Rojczyk – Żywiec Konkatedra, Parafia Narodzenia NMP
Ks. Ariel Stąporek – Porąbka, Parafia Narodzenia NMP
Ks. Maciej Stoły – Bielsko-Biała Lipnik, Parafia Narodzenia NMP
Ks. Rafał Stwora – Bielsko-Biała, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Ks. Dawid Tabor – Kamesznica, Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny
Ks. Adrian Trzopek – Cisiec, Parafia św. Maksymiliana Kolbego
Ks. Tomasz Wojtyła – Skoczów, Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
Ks. Marcin Wróbel – Oświęcim, Parafia św. Maksymiliana Męczennika
Ks. Mariusz Zemanek – Lipowa, Parafia św. Bartłomieja Apostoła
Ks. Łukasz Zych – Andrychów, Parafia św. Stanisława BiM

Inne

Ks. Bartłomiej Dziedzic – praca duszpasterska w Irlandii
Ks. Dariusz Pawlus – posługa w Diecezji Tarnowskiej
Ks. Grzegorz Strządała – urlop formacyjny

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE