REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

22 lata temu, to Ona
wspierała nas w wydaniu naszej pierwszej płyty „Golec uOrkiestra 1”. Dzisiaj w Dniu Matki, pragniemy odwdzięczyć się Jej za to, że nieustannie nas dopinguje i wspiera nasze muzyczne poczynania. Mamy dla Niej niezwykły prezent, który jest jednocześnie spełnieniem Jej osobistych marzeń. Solowa płyta Ireny Golec „Kie jo se zaśpiywom”, jest żywym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno, aby spełniać swoje marzenia! 
irenagolecplyta
 
Na płycie znalazły się tradycyjne piosenki, z którymi Mama była związana od dziecka. To ludowe nuty pochodzące z Beskidu Żywieckiego, ale również piosenki autorstwa śp. folklorysty Józefa Szczotki w opracowaniu Mamy. Cieszymy się, że ta pamiątka zostanie dla kolejnych pokoleń!. O oprawę muzyczną zadbali instruktorzy Fundacja Braci Golec , a częściowy dochód ze sprzedaży wesprze zbiórkę podopiecznych, którzy również realizują swoje marzenie i nagrywają płytę.
Wszystkim cudownym Mamusiom z okazji Waszego święta życzymy zdrowia, siły i niekończącego się pokładu miłości!
A Ty nasza Kochana Mamo, żyj nam jak najdłużej! Zarażaj nas ciągle Twoim góralskim humorem i umiłowaniem życia! 
Płyta dostępna w ograniczonej ilości na https://golec.pl/.../plyty/irena-golec-kie-jo-se-zaspiewom/ - napisali Bracia Golec na fb Zespołu Golec uOrkiestra. 
Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE