REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Babcia i Dziadek to jedne z najważniejszych osób w tradycyjnej wielopokoleniowej polskiej rodzinie.

Dziadkowie to prawdziwy fundament polskiej rodziny. To ich doświadczenie życiowe jest spoiwem pokoleń w rodzinie. Kto nie pamięta wspomnień z wakacji u dziadków,szalony zabaw? Niepowtarzalnych zapachów i smaków docierających z kuchni, kiedy babcia z dziadkiem podawali do stołu potrawy i ciasta.

Wieczorne bajki, mądre rady,nauka przekazywana przez zabawę, rozpieszczanie prezentami to obraz dziadków, jaki będziemy pamiętać przez całe życie. Dlatego relacje z babcią i dziadkiem są bezcenne. Poszerzają horyzonty, pozwalają spojrzeć na wiele spraw w inny sposób. Przekazują tradycje i wartości rodzinie, pełnią role wychowawczą. Ale przede wszystkim Babcia i Dziadek są po to, żeby być. Oni są gwarantem tradycyjnej wielopokoleniowej polskiej rodziny. Dlatego należy o nich pamiętać,okazywać im jak najwięcej miłośći ,szacunku i pomocy.

Wszystkim Babciom i Dziadkom w Dniu ich Święta składamy życzenia wielu lat w zdrowiu, uśmiechu na twarzy, a Waszych sercach niech zawsze mieszka miłość, wiara i nadzieja. 

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE