REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Konsekwencje pandemii dopiero

zaczniemy odczuwać. Jedną z nich będzie z pewnością kryzys gospodarczy. Firma Aptiv, do której skierowaliśmy zapytanie odnośnie jej funkcjonowania, zaczyna wygaszać swoją produkcję. Fakt ten dotyczy zakładów w Jeleśni i w Żywcu. 

Oto oświadczenie, jakie otrzymaliśmy.

 

W związku z wybuchem epidemii COVID-19, nasza branża stoi przed niespotykanymi dotąd wyzwaniami. Naszym priorytetem jest zadbanie o pracowników, a także bliska współpraca z naszymi klientami, aby sprostać wyzwaniom.

W czasie gdy nasze zakłady wdrażają zdecydowane środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom, wielu naszych klientów ogłasza zawieszenie produkcji w Europie i obu Amerykach. Od dzisiaj Aptiv zacznie wygaszanie produkcji związane z zamykaniem zakładów przez naszych klientów. Aby przygotować się na zaspokojenie potrzeb produkcyjnych naszych klientów bez uszczerbku dla jakości, będziemy nadal zapewniać bezpieczne środowisko pracy w naszych zakładach dla naszych pracowników po ich powrocie.

Będziemy ściśle współpracować z naszymi klientami i lokalnymi władzami, aby ustalić, kiedy produkcja zostanie wznowiona.

Agnieszka Przymusińska
Communications Manager

 

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w powiecie żywieckim

Kwarantanna, dozór epidemiologiczny – co to znaczy 

Dzieci mogą zakazić się koronawirusem i go rozsiewają, ale są bezpieczne

Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Żywiec
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE