REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

 
Na katowickim Dworcu PKP od środy 11 października do 22 października
będzie można zobaczyć sylwetki lokalnych bohaterów. Po tym czasie wystawa trafi do Rybnika, Częstochowy i w następnym etapie do Bielska - Białej.
W gronie wyróżnionych sa również mieszkańcy naszego regionu:
(kolejność alfabetyczna)
* Jacek Bożek
* Anna Jafernik
* Szymon Waluś
* Marta Matuszna Wejchenig, Małgorzata Młynarz, Małgorzata Filary Furowicz, Brygida Sordyl, Rafał Bałaś, Maksymilian Czerwiński (Fundacja Braci Golec z Milówki)
Czym jest projekt?
Lokalni Bohaterowie to projekt, którego, głównym celem jest zmotywowanie mieszkańców województwa śląskiego do oddolnych działań na rzecz najbliższego otoczenia oraz uświadomienie, że przyszłość regionu leży w naszych rękach.
Akcja polega na wyborze Lokalnych Bohaterów czyli osób, które w swoim codziennym życiu wykazują się odwagą, aktywnością, uczciwością i spontaniczną chęcią zmieniania otoczenia, w którym na co dzień funkcjonują, przyczyniając się tym samym do rozwoju dzielnic, miast i lokalnych społeczności w województwie śląskim.
Lokalnymi Bohaterami są aktywiści, społecznicy i lokalni liderzy, osoby aktywne, uczynne, pomysłowe i zmotywowane, które poprzez swoją ciężką pracę, bezinteresowność, empatię oraz szczere zaangażowanie wywierają pozytywny wpływ na swoją najbliższą okolicę.
 
Wszystkie
Z regionu
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE