REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Dotarły do nas tragiczne informacje znad morza.

 Woda zabrała kąpiących się w morzu mlodych ludzi, którzy jak okazuje się, byli mieszkańcami Gminy Milówka i gminy Rajcza. Spośród trzech osób w wieku od 18 do 21 lat, udało uratować się jedną. Zginęła 18 - latka, a do tej pory nie udało sie odnaleźć ciała 21 - letniego mężczyzny. 

Tragedia wydarzyła się w nocy, wiadomo też, że młodzi spożywali wcześniej alkohol i kąpali się przy bardzo silnym wietrze. 

18-latka została wyłowiona z morza przez przechodnia. (...) Akcja ratunkowa dobiegła końca, trwa natomiast akcja poszukiwawcza. Znamy szczegóły sprawy. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, sekcja zwłok kobiety, która utonęła, najprawdopodobniej odbędzie się w czwartek. Takie informacje przekazał nam Prokurator Rejonowy Patryk Wegner - informuje Wirutalna Polska

 ______________

AKTUALIZACJA: 06.09.2018

Na chwilę obecną akcja poszukiwawcza w wodzie ciała 21 - letniego zaginionego chłopaka jest wstrzymana, trwają jedynie poszukiwania przy brzegu.

Jak poinformował nas w rozmowie z nami Prokurator Rejonowy z Lęborka Patryk Wegner - w piątek odbędzie się sekcja zwłok odnalezionej mieszkanki Żywiecczyzny. Dziewczyna, która przeżyła dramat, została przesłuchana, jednak ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia szczegółów. 

_____________________________________________________

11.09.2018

Jak poinformowało Radio Gdańsk - morze oddało ciało, a to  "na 99 proc. szukany przez nas 21-letni mieszkaniec województwa śląskiego" - powiedziała Radiu Gdańsk Magdalena Zielkie z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Ciało znaleziono przy kanale portowym. 

Mężczyzny poszukiwano od ubiegłego tygodnia, gdy z dwiema 18-latkami wszedł w nocy do morza w okolicach falochronu. Silne fale i prądy porwały całą trójkę, uratowała się jedynie 18-latka.  Prokuratura Rejonowa w Lęborku wszczęła śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Na Pomorzu od początku sezonu letniego utonęło 30 osób.

Wszystkie
Gmina Milówka
Gmina Węgierska Górka
Z regionu
Żywiec
Gmina Rajcza
Beskid997
Sport
Gmina Jeleśnia
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE