REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Fundacja onkologiczna nieBorak - Razem dla zdrowia i nadziei!
fot: fundacjanieborak.pl

Fundacja onkologiczna nieBorak - Razem dla zdrowia i nadziei!

W sercu powiatu żywieckiego, Fundacja Onkologiczna nieBorak stanowi niezłomną siłę w walce z chorobami nowotworowymi.

Jej misją jest nie tylko leczenie, ale także promowanie profilaktyki, edukacji i wsparcia dla społeczności dotkniętej tą trudną rzeczywistością.

Naszym celem jest propagowanie diagnostyki onkologicznej. Chcemy organizować i propagować zdrowy tryb życia, budując fundamenty zdrowszej przyszłości.
Sławomir Bednarz,
Sławomir Bednarz,Prezes Fundacji

 

Fundacja nieBorak skupia swoje działania na trzech kluczowych obszarach:

  1. Profilaktyka i Edukacja (40%) 
  2. Wczesna Diagnostyka (30%) 
  3. Leczenie i Opieka (30%) 

Szczegóły na stronie: https://fundacjanieborak.pl

Fundacja skupia się na kampaniach informacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych dotyczących chorób przewlekłych, zwłaszcza onkologicznych, oraz promuje zdrowy tryb życia. Organizuje konferencje, wydarzenia kulturalne i podróże, łamiąc stereotypy związane z chorobami przewlekłymi. Funduje stypendia, wspiera dostępność i standardy leczenia, angażuje się w diagnostykę, lecznictwo i rehabilitację. Działa charytatywnie, tworzy grupy wsparcia i niweluje wykluczenie społeczne poprzez aktywizację zawodową. Nawiązuje współpracę z mediami, osobami publicznymi i ustanawia ambasadorów Fundacji. Udziela wsparcia finansowego i rzeczowego osobom chorym, ich rodzinom oraz placówkom profilaktycznym i leczniczym. Współpracuje z ośrodkami profilaktycznymi, udziela wsparcia psychologicznego i promuje wolontariat. Fundacja realizuje także inne przedsięwzięcia mające na celu osiągnięcie statutowych celów
nieBorak
nieBorakFundacja Onkologiczna

 

Wspólnota dla Zdrowia:

Współpraca z mediami stanowi klucz do dotarcia do jak największej liczby osób. Fundacja nieBorak angażuje się w akcje informacyjne, organizuje konferencje, seminaria, i wydarzenia kulturalne, by budować społeczność gotową wspólnie stawić czoła wyzwaniom zdrowotnym.

Dołącz do społeczności nieBorak, śledź ich działania i bądź częścią tej inspirującej misji. Razem, jako wspólnota, możemy tworzyć zdrowszą przyszłość. 

źródło: materiały prasowe

Przeczytaj także

 REKLAMA