REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Ujsoły: Rozwijamy Edukację z Programem 'Laptop dla Ucznia
Fot: UG Ujsoły

Ujsoły: Rozwijamy Edukację z Programem 'Laptop dla Ucznia

Dnia 9 listopada br., uczniowie IV klas Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego w Ujsołach stali się beneficjentami programu rządowej inicjatywy "Laptop dla ucznia".

To wyjątkowe wydarzenie przyniosło 29 uczniom nowoczesne laptopy, które staną się nie tylko narzędziem do nauki, ale także kluczem do rozwijania ich pasji i zainteresowań.

Nowe technologie stają się integralną częścią procesu edukacyjnego, dlatego program "Laptop dla ucznia" jest inicjatywą Ministerstwa Cyfryzacji, mającą na celu wspieranie rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów. Laptopy trafiające do rąk uczniów w Ujsołach to nie tylko sprzęt, ale również narzędzie wyrównujące szanse edukacyjne.

Dla wielu uczniów to pierwszy kontakt z własnym komputerem, co otwiera przed nimi nowe perspektywy w nauce i zdobywaniu umiejętności. 

Laptopy przekazane uczniom w Ujsołach są nie tylko narzędziem edukacyjnym, ale także krokiem w kierunku równego dostępu do nowoczesnych technologii. Program "Laptop dla ucznia" stanowi solidne wsparcie w procesie edukacji, przybliżając uczniów do cyfrowego świata, który odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym społeczeństwie.

Dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego to nie tylko nowy sprzęt, ale także możliwość rozwijania się w cyfrowej rzeczywistości, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na ich przyszłość. Program "Laptop dla ucznia" otwiera przed nimi nowe horyzonty edukacyjne i zachęca do odkrywania nowych ścieżek rozwoju.

źródło: UG Ujsoły 

Przeczytaj także

 REKLAMA