REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Jacek Jarco - Obiektywizm

Jacek Jarco - Obiektywizm

Obiektywizm

Witam bardzo serdecznie! Nazywam się Jacek Jarco, mam 48 lat. Od blisko 26 jestem szczęśliwym mężem mojej wspaniałej żony Oli. Jestem również dumnym ojcem dwóch synów - Gabriela i Kacpra. Od 25 lat prowadzę własne przedsiębiorstwo, w którym współpracuję z bardzo kompetentnymi i rzeczowymi ludźmi. Poświęcam się też pracy społecznej, a od 2006 roku jestem radnym Rady Powiatu w Żywcu. Zdecydowałem się kandydować do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z list Trzeciej Drogi z poparciem Polski 2050 Szymona Hołowni. Jestem kandydatem z okręgu obejmującego miasto Bielsko-Biała oraz powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński oraz mój rodzinny  powiat  żywiecki. Zwracam się do Was z gorącą prośbą o oddanie na mnie głosu w wyborach 15 października. Z wyrazami szacunku
Jacek Jarco
Jacek Jarco

 

W najbliższych artykułach przedstawię Państwu swój program, którego główne założenia układają się w hasła:

 

Gospodarność

Ład prawny

Obiektywizm

Solidarność 

Uczciwość

Jedność

 

Jak Państwo zauważyli hasła układają się w równie ważne słowo GŁOSUJ. To nasze prawo, które czyni z nas odpowiedzialnych obywateli.

 

Dziś przedstawimy kolejne hasło: OBIEKTYWIZM

 

Obiektywizm -jest niezbędny szczególnie w dysponowaniu dotacjami i dofinansowaniem inwestycji. Każdy samorząd, który ma konkretny projekt, powinien mieć równe szanse na jego sfinansowanie, tak samo jak organizacje pozarządowe. Nie może być tak, że dajemy tylko ,,swoim''.

 

MATERIAŁ KKW TRZECIA DROGA PSL - PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

Przeczytaj także

 REKLAMA