REKLAMA

 REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

REKLAMA

pracaEL 600x245 beskidlive

Energylandia wydłuża wakacje!

Energylandia wydłuża wakacje!

Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera bilety do Energylandii z rabatem nawet -20 zł!

Energylandia po raz kolejny wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie w Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie!

Światowy Dzień Roller Coastera!

Planujesz odwiedzić Energylandię jeszcze w wakacje? Energylandia właśnie świętowała Światowy Dzień Roller Coastera! To swojego rodzaju kolejne urodziny tego miejsca, gdyż tych niesamowitych atrakcji jest aż 18 na terenie
70 hektarów, co czyni Energylandię Parkiem roller coasterów nr 1 w Europie! Temu dniu towarzyszyły nie tylko zabawa, okrzyki radości i śmiechy, ale także niesamowity dreszczyk emocji wywołany przez najwyższe i najszybsze roller coastery na świecie! Poznaj wszystkie
18 roller coasterów i podaruj sobie niesamowite wspomnienia i emocje, które towarzyszyć będą każdej atrakcji Parku!

Aż do – 40 zł we wrześniu i październiku na bilety dwudniowe!

Wszyscy wiedzą, że wakacje to zabawa, uśmiech i niesamowite przygody! To wszystko jest kwintesencją Parku Rozrywki w Zatorze, który kolejny rok z rzędu nie przyjmuje końca wakacji, wydłużając je aż o dwa miesiące specjalną promocją! W dniach od 16 sierpnia do 3 września wszystkie bilety drogą elektroniczną zakupić można będzie w specjalnej promocji:

- ulgowy do 140 cm 119 zł zamiast 129 zł

- ulgowy do 140 cm 2-dniowy 209 zł zamiast 229 zł.

- normalny od 140 cm 159 zł zamiast 179 zł.

- normalny od 140 cm 2- dniowy 279 zł Zamiast 319 zł. 

Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać będzie można
w dniach od 4 września do 29 października zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku.  Cena promocyjna dotyczy tylko biletów zakupionych drogą elektroniczną.

 

IG 1080x1080

 

Największa ilość atrakcji w jeszcze niższej cenie! 

Energylandia cały czas stara się zaspokajać potrzeby swoich Gości, a także przygotowywać niesamowite promocje! Dzięki temu odwiedzający mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami w obniżonych cenach!  Co jednak czekać będzie na Gości w specjalnej, niższej cenie? Energylandia to aż 70 hektarów niesamowitej zabawy, na których czekają najwyższe roller coastery, karuzele, zabawy i widowiska odpowiednie dla każdego Gościa, w każdym wieku! 
To niesamowite miejsce to aż 6 niespotykanych stref zabawy, z których każda niesie za sobą jedyną w swoim rodzaju, bajkową historię! Miłośnicy emocji znajdą tu aż 18 niesamowitych roller coasterów, przynoszących dreszczyk adrenaliny! Dla dzieci dedykowanych jest aż 25 atrakcji odpowiednich już od 2 roku życia, dzięki którym czas spędzony w Energylandii będzie owocował w mnóstwo wspomnień! 

Wykorzystaj ostatnie chwile wakacji, zaplanuj już dziś swój pobyt w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce i podaruj sobie niesamowite wspomnienia!

 

źródło: materiały prasowe  

 

 REKLAMA

Przeczytaj także