REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Na takie mecze czekają kibice! Lider podejmuje trzecią drużynę!

Metal Węgierska Górka w niedzielne popołudnie podejmować będzie Podhalankę Milówka! Walka i wielkie emocje gwarantowane!
Grający w roli gospodarza podopieczni Roberta Sołtyska nie zaznali na własnym boisku pogromcy i nie podzielili się punktami z inną drużyną! Ostatnie dwa mecze lidera nie porywały. Spotkania z ekipami z Pewli Małej (1-0) i Ujsół (1-2) kończyły się minimalną wygraną. Fakt faktem, że to meczami z dołem tabeli wygrywa się ligę. Mający pięć oczek przewagi lider w jesiennej potyczce wygrał na boisku w Milówce 1-2.

Forma wyjazdowa piłkarzy Podhalanki jest niemal perfekcyjna. Na obcych stadionach goście niedzielnej konfrontacji nie zaznali w tym sezonie porażki, dzieląc się punktami jedynie z Borami Pietrzykowice i remisując na ciężkim terenie 2-2. Ostatnie pięć meczy jakie rozegrali gracze Jarosława Grygnego to imponujący bilans 20 goli strzelonych przy ani jednym golu straconym! Tak więc tak ofensywa jak i defensywa budzi respekt.
Jedno jest pewne! W niedzielne popołudnie emocji nie zabraknie, a świetna passa zwycięstw którejś z drużyn zostanie przerwana. Gdy wygra Metal, praktycznie zamknie drogę Podhalance do marzeń awansie. Wynik w drugą stronę, a więc zwycięstwo gości sprawi, że lider poczuje na swoich plecach mocny oddech grupy pościgowej. Zakładając, że lider przegra, to przewaga nad trzecią ekipą stopnieje do dwóch oczek. W tym meczu remis nie zadowoli nikogo! Liczyć się będzie tylko zwycięstwo!
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zachęcamy do przybycia na stadion w Węgierskiej Górce aby dopingować i emocjonować się meczem na szczycie A Klasy Żywiec! Początek meczu o godzinie 16! Nie może Cię tam zabraknąć!

Autor Paweł Jurasz

Wszystkie
Gmina Milówka
Z regionu
Beskid997
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Sport
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE