REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy

Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu odbyło się spotkanie związane ze zmianą na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu, młodszego inspektora Krzysztofa Czaja, odebrała aspirant sztabowy Marzena Tarnawa. 

W piątek w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Żywcu odbyło się spotkanie, w czasie którego, Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja, wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy aspirant sztabowej Marzenie Tarnawie. Szef żywieckich policjantów pogratulował awansowanej policjantce i życzył sukcesów na nowym stanowisku służbowym.

Aspirant sztabowy Marzena Tarnawa swoją przygodę z mundurem rozpoczęła w lutym 1998 roku. Od początku związana ze służbami kryminalnymi. Najpierw doświadczenie zdobywała na Komisariacie Policji III w Bielsku-Białej. Następnie od marca 2012 roku zasiliła szeregi Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Policjantka posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań przygotowawczych.  Gratulujemy i życzymy powodzenia!

źródło: zywiec.policja.gov.pl

Przeczytaj także

 REKLAMA