REKLAMA

Razem budujemy wspólną przyszłość 4

Bulwersujące pobicie w Węgierskiej Górce! [AKTUALIZACJA]

Bulwersujące pobicie w Węgierskiej Górce! [AKTUALIZACJA]

W Węgierskiej Gorce doszło do pobicia.

W Poniedziałek 23.01.2023 na profilu Nowe Spotted: Węgierska Górka pojawiły się film, na którym 2 nastolatków pod kościołem w Węgierskiej Górce pobiło czternastolatka, zmusili go także do całowania swoich butów. Krótko po publikacji film został usunięty.

W ręce policjantów wpadli sprawcy pobicia, do którego doszło niedawno na terenie naszego powiatu. Nastolatkowie w wieku od 14 do17 lat staną wkrótce przed sądem. Filmik przedstawiający zajście trafił do sieci, mimo szybkiego usunięcia go policjanci ustalili i zatrzymali sprawców.

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się filmik, na którym osoby małoletnie biją i kopią po całym ciele leżącego nieletniego. Zamieszczony w internecie filmik wywołuje spore poruszenie i liczne komentarze. Sprawą zajęli się policjanci i choć filmik został usunięty, w ich ręce wpadli wszyscy jego uczestnicy. Zatrzymany 15- latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka, natomiast 17- latek został umieszczony w Pomieszczeniach Dla Osób Zatrzymanych. Następnie w trakcie czynności przedstawiono im zarzuty. 17-latek został objęty dozorem. Policjanci zatrzymali również 14- latka który odpowie za współudział w pobiciu. Nagrywanie różnych zdarzeń stało się codziennością i nawet usunięty materiał na długo pozostaje w sieci. Sprawcy wkrótce staną przed Sądem.

Przeczytaj także

 REKLAMA