REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Akcja  zapoczątkowana przez żywieckiego policjanta przyniosła niespodziewane rezultaty.

Od kilu dni policjanci przekazują do placówek pomocowych pudełka pełne fantastycznych zabawek. To kontynuacja akcji „Pomaganie jest proste”, która rozpoczęła się w żywieckiej komendzie Policji. Teraz swoim zasięgiem objęła już cały powiat. Dorośli, ze swoimi pociechami przekazują zabawki, aby dały radość innym, które z różnych powodów nie mogą ich mieć. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy okazali ogromne serce i dołączyli do akcji!

Zbiórkę zabawek kontynuują policjanci, ale też mieszkańcy Żywiecczyzny, którzy bardzo zaangażowali się w akcję i praktycznie codziennie przywożą do żywieckiej komendy policji torby wypełnione maskotkami, autkami i innymi niespodziankami.

pomaganie jest proste4

Dzięki temu, mundurowi już dwukrotnie odwiedzili żywiecki mops oraz powiatowe centrum pomocy rodzinie, przekazując pudełka pełne fantastycznych przytulanek, gier, książek, puzzli i wielu innych wspaniałości. Wizytę z wypchanym po brzegi zabawkami radiowozem złożyli także w gminnym ośrodku pomocy społecznej w Lipowej. Zabawki za pośrednictwem pracowników socjalnych trafią do dzieci, które z nadzieją będą wyczekiwać bożonarodzeniowych prezentów. Mamy nadzieję, że sprawią radość i szczęście niejednemu maluchowi.

pomaganie jest proste5

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę okazując ogromne serce i chęć bezinteresownej pomocy innym!

 

Źródło:
KPP Żywiec

Ż997

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE