REKLAMA

REKLAMA

7 2023 STEFCZYK SF Milówka Żywiec Fit

                      

Sól - o krok od tragedii!
Fot: OSP Sól

Sól - o krok od tragedii!

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po południu w Soli. Samochód z kierowcą i dwoma pasażerami praktycznie wbił się w barierę energochłonną. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, a dla kierowcy zakończyło się ono mandatem karnym. Kolejny raz apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą.

Chwila nieuwagi i lekceważenie przepisów ruchu drogowego może zakończyć się tragicznie.Wczoraj około 16.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w Soli doszło do zdarzenia drogowego. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zobaczyli wbity w barierę energochłonną samochód. Cudem było to, że w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał. Jak ustalili mundurowi, do kolizji przyczynił się 20-letni obywatel Słowacji, który nie dostosował prędkości do panujących warunków, na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w barierę. Wraz z nim samochodem podróżowało dwóch pasażerów. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat karny.

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jako kierowca odpowiadamy za siebie, ale i za innych uczestników ruchu drogowego. Taka świadomość powinna towarzyszyć każdemu, który wsiada za kierownicę pojazdu.

Przeczytaj także

 REKLAMA