REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj rano w Milówce. 40-letni kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w posesję i dachował. W wyniku zdarzenia mężczyzna na szczęście nie odniósł obrażeń. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

Wczoraj około 6.20 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w Milówce na ul. Jana Kazimierza doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynika z ich ustaleń, 40-letni kierowca forda, na łuku drogi, stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego uderzył w dwa znaki drogowe, ogrodzenie posesji oraz posesję, doprowadzając do dachowania pojazdu. Pomimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, kierowca na szczęście nie doznał obrażeń. Jak ustalili policjanci 40-latek był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania.

Kolejny raz apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Opady deszczu, śliska nawierzchnia drogi powodują, że warunki drogowe stają się trudne, co wymaga od kierowcy większej koncentracji i uwagi.

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Książka Tygodnia
Wywiady
Gość BESKIDLIVE