REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Z medalem za zwycięstwo wraca z Zagrzebia policjant z komisariatu w Węgierskiej Górce.

Niedawno w Zagrzebiu na stoku narciarskim Sljeme odbyły się VIII Międzynarodowe Zawody Narciarskie MSW Republiki Chorwackiej. W szranki stanęło zespoły policyjnych narciarzy reprezentujące 8 krajów. Udział w zawodach wzięło łącznie 8 zespołów z takich krajów jak Polska, Austria, Chorwacja, Słowenia czy Węgry. 

sierz mateusz kosniewski2

Polska ekipa składała się z czterech policjantów: nadkom. Marzena Brandys-Skrobot z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, sierż. sztab. Radosław Dendys z Posterunku Policji w Kozach, st. sierż. Małgorzata Miszczak i st. sierż. Damian Marek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz sierż. Mateusz Kośniewski, który na co dzień pełni służbę w zespole prewencji komisariatu policji w Węgierskiej Górce. 

Policjanci z naszego kraju zdeklasowali rywali i pewnie sięgnęli po zwycięstwo w tegorocznej edycji Zawodów. Doskonały wynik osiągnięty przez policjantów pokazuje, że ci są nie tylko aktywni podczas służby, ale i poza nią, reprezentując kraj na międzynarodowej arenie.

Członkom zwycięskiej ekipy składamy wyrazy uznania i życzymy dalszych sukcesów!

 

Źródło:
KPP Żywiec

 

Ż997

Wszystkie
Z regionu
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Węgierska Górka
Sport
Beskid997
Gmina Milówka
Gmina Jeleśnia
Wywiady
Książka Tygodnia
Gość BESKIDLIVE