Reklama

REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Policjanci z Rajczy ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na stoku w Zwardoniu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, 13-latek w czasie przejazdu wyciągiem kanapowym wypadł z niego i spadł z wysokości około 10 metrów. Z obrażeniami ciała śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Wczoraj około 11.30 dyżurny żywieckiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na stoku narciarskim w Zwardoniu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń 13-latek w czasie wjazdu wyciągiem kanapowym, wypadł z niego i spadł z wysokości około 10 metrów. W wyniku zdarzenia chłopak z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Jak ustalili śledczy, 13-latek przebywał w Zwardoniu na zimowisku. Teraz policjanci będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę podczas trwających ferii zimowych. Przypominamy również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie korzystania ze sportów zimowych.

Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Wywiady
Gość BESKIDLIVE