Reklama

REKLAMA

kasy stefczyka baner 2020

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Jeleśni. W wyniku złego zabezpieczenia mocowania koła zapasowego, spadło ono na jezdnię i uderzyło w inny samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a sprawca kolizji otrzymał mandat karny. Przypominamy jednak, że na bezpieczeństwo w ruchu drogowym wpływ ma nie tylko nasz styl i sposób jazdy, ale również to, w jakim stanie technicznym znajdują się pojazdy, którymi się poruszamy.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około 17.25, w Jeleśni na ul. Myśliwskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem opel, 56-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, źle zabezpieczył urządzenie służące do mocowania koła zapasowego. W pewnym momencie koło spadło na jezdnię i uderzyło w jadącego prawidłowo fiata stilo, którym kierowała 23-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca zdarzenia, za spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym, otrzymał mandat karny.

Przypominamy, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym to nie tylko prędkość z jaką poruszają się kierowcy, czy też ich styl i sposób jazdy, ale to także stan techniczny pojazdów, którymi się poruszają oraz odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków i rzeczy.

 
Wszystkie
Z regionu
Gmina Milówka
Beskid997
Gmina Węgierska Górka
Gmina Rajcza
Żywiec
Gmina Jeleśnia
Sport
Wywiady
Gość BESKIDLIVE